Не стало «Буринського соловейка» Олександра Браташа…

Сьогодні, 6 січня 2021 року, відійшов у вічність Олександр Григорович Браташ, повідомля сторінка «Бібліотека Бурині» в Фейсбуці.

Це була непересічна особистість, володар вийняткової чарівності голосу, відомого не лише на теренах Буринщини, а й далеко за її межами.

Буринщина втратила чудову людину зачаровану у пісню.

Недарма він відомий, як «Буринський соловейко».

Олександр Григорович був відданим шанувальником друкованого слова та незмінним членом літературно-мистецького центру «Світлиця».

Колектив Буринської центральної публічної бібліотеки висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам’ять Олександру Григоровичу Браташу...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.