У місті Буринь обновлено дитячий майданчик…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТРА, дитячий майданчик у Новоселівському житловому масиві, що в місті Буринь, існує вже досить давно.

Днями на ньому додався «грибочок» над пісочницею, яка була повністю оновлена.

Її, як і деяке обладнання, було пофарбовано, а деяке – відремонтовано.

Відзначимо, що облаштування дитячого майданчику – це спільний проєкт КП «Буринь-теплосервіс» та батьків, діти яких тут відпочивають…

Все тут тепер естетично.

І дітвора залюбки відпочиває на майданчику…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.