Виявляється, що в місті Буринь і досі є «улица П.ТЫЧИНЫ»

Як постійно підкреслюють в одній куценькій і нікчемній, повністю безграмотній буринській групі на ФБ (не станемо її рекламувати, бо там лише брехня) адміністратори, інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ )БіЖ) на своїх сторінках, безсумнівно, використовує тільки достовірну інформацію.

Її, зокрема, надають і багаточисельні читачі порталу. А їх – мільйони в багатьох країнах світу.

Надають інформацію і читачі з міста Буринь, Буринської ОТГ та Буринского району в цілому.

Читачі, які, звичайно, прагнуть, щоб місто БУРИНЬ стало найкращим містом в Україні, а наш рідний край – міцнів і розквітав.

І саме один з таких читачів інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) надіслав ці світлини.

Виявляється, що в місті БУРИНЬ і досі є «улица П.ТЫЧИНЫ»…

Безперечно, такий напис на табличці, яка несе в собі назву вулиці, порушує нині діюче українське законодавство.

Сподіваємося, що сам покажчик такої російськомовної назви вулиці буде негайно замінений…

Довідково: Павло Григорович Тичи́на – український поет, перекладач, публіцист, громадський та державний діяч доби УНР та УРСР. Про це повідомляє ВІКІПЕДІЯ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.