У Бурині лежить бузок у підніжжя Меморіалу Слави

Сьогодні, 9 травня 2020 року, в Україні на державному рівні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

За даними Українського Інституту національної пам’яті, сукупні демографічні втрати українців і громадян України інших національностей упродовж 1939–1945 років наразі оцінюються у 8–10 мільйонів осіб.

Цьогоріч в Україні масові заходи до 9 травня обмежили через карантин.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав як пройшло вшанування в Сумах тих, хто захищав українську землю і відстояв мир на планеті.

Звичайні городяни в місті Буринь, відповідно до карантинних заходів, теж вшанував тих, хто виграв Другу світову війну, а також своїх земляків, котрі віддали свої життя, щоб врятувати Вітчищну. Вони поклали живі квіти до Меморіалу Слави.

Та були й ті містяни, хто ось так вшанував загиблих земляків у Другій світовій війні в місті Буринь…

Фотоколаж Наталії Кузнєцової-Віноградової.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.