Яка вона «Жінка на Мільйон»?

Відбулася святкова зустріч Спільноти ділових жінок Сумщини під девізом «Жінка на Мільйон»…

Головний леймотив її – жінка в будь-якій ситуації повинна залишатися на мільйон.

У це поняття входять такі складові: одяг, руки, розмова, поведінка та інші жіночі якості.

Навіть, як поставити ногу чи випрямити спинку – теж важливо для жінки. І не тільки в особливі, свіяткові дні, а і в повсякденному житті.

На зустрічі відбулася демонстрація світового тренду жіночого одягу TELL.

У ній узяли участь жінки, які входять до складу Спільноти ділових жінок.

Багато було на заході приємних та чудових подарунків. Квіти, шампанське – придавали зустрічі романтичність та неповторність.

На дійстві побували наші землячки, які є також членами Спілки ділових жінок Сумщини.

Це відома в Буринському та Путивльскому районах, а в подальшому, є надія і сподівання – відомий світовий модельєр Тетяна Андрєєва.

–Сукню на цей вечір пошила мені саме Таня, – зауважила Наталія Кузнєцова-Віноградова, голова громадської організації «УкрФонд Лінія Життя» в екслюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ). – Я вдячна їй за гарну роботу та професіоналізм,

На заході була присутня й Тетяна Кривенко. Вона – популярна й відома співачка в Україні. З дитинства виступала на різноманітних концертах в місті Буринь та Сумщині. Також працювала в відомому українському гурті «Made in Ukraine».

До слова, гурт влітку 2019 року завітав і до Бурині. Таню городяни та гості міста зустріли морем квітів та любові…

–Однозначно можу заявити, – підкреслила Наталія Кузнєцова-Віноградова, – зовсім не потрібно мати мільйон гривень, щоб стати жінкою на мільйон. Головне мати жіночність, чарівність і наполегливість в усіх ділових, та й не тільки, – справах…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

На світлині: Тетяна Кривенко, Наталія Кузнєцова-Віноградова та Тетяна Андрєєва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.