Цирк поїхав, а «клоуни» в Бурині так і залишилися…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА розповідав, що місто Буринь перейменували в смт Буринь...

І це так… Принаймні, на так званій вуличній рекламі.

Ця реклама вивішена безпосередньо на дереві в невеличкому сквері, що розташований неподалік станції Путивль та автостанції Буринь.

Чия це була ідея перейменувати місто Буринь фактично на село Буринь – невідомо…

Проте, в місті хтось же повинен контролювати те, що написано на рекламі, її зміст, тематичне наповнення?

Цирк у Буринському РБК відбувся 21 лютого 2020 року, і афіша про його проведення була відразу ж прибрана тут.

Сьогодні ж, 1 березня 2020 року, тобто, весна прийшла, а зима закінчилася. А реклама про перейменування міста Буринь у смт Буринь, як висіла на деревах, стовпах тощо, – так і висить по всьому місту…

І нікому до цього немає ніякого діла: ну, перейменували місто в село – то й перейменували, ну, висить ось така «реклама», то й нехай і жителі, й гості міста й надалі її читають…

А вчора, 29 лютого 2020 року, в Бурині відбулося святкування Масниці, про це інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі КУЛЬТУРА. І реклама про цирк так і муляла очі – ніхто її навіть і не подумав прибрати.

Дійсно, цирк поїхав, а «клоуни» в Бурині так і залишилися…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.