У Недригайлові святкували Масницю

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА, сьогодні, 29 лютого 2020 року, в останній зимовий день, у Недригайлові відбулося святкування Масниці.

Зранку розпочали працювати торгіввельні точки в центрі селища, фотозона. А також – містечко народних умільців «розмаїття кольорів».

А о 10 годині розпочалися спортивні конкурси, а також цікаві змагання «Козацькі розваги».

Зачаровувала жителів та гостей селища виставка колекцій українських хустин.

Доброго настрою присутнім на святі додавали виступи троїстих музик із Тернів та Недригайлова.

Пройшли фестивалі фольклорної творчості «З народних джерел», конкурс «Млинцева фантазія! Найкраща господиня -2020».

А завершувалося святкування, за традицією, обрядовим дійством «Зиму проводжаємо – Вемну зустрічаємо».

І, як зазвичай, було спалено солом’яне опудало Зими.

І стало зрозумілим, що завтра вже прийде справжня весна1 березня 2020 року…

Світлина Юрія Сердюка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.