Місто Буринь перейменували в смт Буринь

І це так…

Принаймні, сьогодні, 16 лютого 2020 року, на так званій вуличній рекламі.

Ця реклама вивішена безпосередньо на дереві в невеличкому сквері, що розташований неподалік станції Путивль та автостанції Буринь.

Чия це була ідея перейменувати місто Буринь фактично на село Буринь – невідомо…

Проте, в місті хтось же повинен контролювати те, що написано на рекламі, її зміст, тематичне наповнення?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках вже неодноразово розповідав про неупорядкованість реклами в місті Буринь.

Її можна побачити в будь-яких місцях – на парканах, деревах, стовпах тощо.

А у відведених, відверто, не досить привабливих місцях, – її не так уже й багато.

А поки що, як наголошує реклама на фотоколажі, місто Буринь перетворилося в село Буринь…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.