Буринський міський парк стає схожим на галявину, а може й на пустир перетворитися…

До інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) жителі Бурині в останні дні найчастіше звертаються з питанням: чому в Павловському міському парку були випиляні дерева?

Ми побували в парку.

Дійсно, тут вже чимало випиляно дерев, і вже зяяють добрячі галявини.

Якщо такі темпи випилювання будуть продовжуватися й надалі, то із «зеленого оазису» парк незабаром може перетворитися і на пустир.

А, до слова, пустирів у місті вже й так доволі чимало…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.