У Бурині діє виставка вихованців позашкілля

У Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла Попова почала діяти виставки робіт вихованців гуртків «Будинку дитячої та юнацької творчості».

Зокрема, учні 5-Б класу Буринської спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів № 1 імені В. М. Кравченка уже ознайомилися з цікавими роботами вихованців позашкілля.

До слова, виставка діятиме до 6 лютого 2020 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.