У Бурині відбудеться зустріч з відомим у світі фотохудожником Миколою Верповським

У четвер, 19 грудня 2019 року, на День Свтого Миколая, у Буринській центральній публічній бібліотеці відбудеться зустріч з фотомайстром Миколою Верповським.

Початок о 14 годині.

Зауважимо, що Микола Миколайович Верповський, який живе в місті Буринь, є переможцем міжнародних та всеукраїнських фотоконкурсів, учасник різноманітних фотовиставок, які відбувалися в Україні та за кордоном.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.