Юні майстрині з Бурині перемогли на обласному фестивалі мистецтв

У Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний фестиваль мистецтв «Перлини нашої душі» за напрямом «паперопластика».

До участі в заході долучилося близько 50 юних майстрів.

Діти представили авторські виставки робіт, виконаних у техніках «орігамі» і «квілінг».

Під час роботи творчих майстерень учасники обмінювалися досвідом, презентували свої творчі здобутки.

Взяли участь у фестивалі й юні майстрині з Бурині.

Вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості Лісіцина Анастасія та Шевченко Ірина (керівник – Науменко В.А.) вибороли відповідно І та ІІ місця в номінаціях «квілінг» та «орігамі».

Про це повідомив Будинок дитячої та юнацької творчості.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.