У Бурині відзвітувалися як завжди…

Упродовж 2019-2021 років у Сумській області проходить обласний фестиваль народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвячений 30-й річниці незалежності України і проведення якого покликане сприяти виявленню та показу мистецьких надбань в усіх видах народної творчості.

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА, 15 листопада 2019 року в Буринському районному будинку культури в рамках ІІ етапу цього фестивалю відбувся творчий звіт аматорських колективів та виконавців Буринщини «Благословенний Буринський мій краю, у колосі й пісні тебе прославляю!».

Цього дня про свої культурно-творчі досягнення звітували Буринський район та Буринська міська об’єднана територіальна громада.

Художник із світовим іменем з Успенки Микола Бондаренко отримав нагрудний знак та посвідчення про присвоєння йому звання Заслуженого діяча мистецтв України. Цю державну нагороду йому вручила Олена Мельник, начальник управління культури Сумської обласної державної адміністрації, голова оргкомітету фестивалю, Заслужений працівник культури України, та поздоровила із 70-річчям, яке він відзначив саме 15 листопада.

Відбулися концерт, різні традиційні виставки.

Творчих людей, як уже заведено в Бурині, представляли ті, хто крутиться біля влади.

Інших літератрорів із Бурині та Буринщини на такі заходи ніколи не запрошують...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.