У Бурині відбудеться творчий звіт аматорських колективів Буринщини

15 листопада 2019 року запрошуємо всіх бажаючих в Буринський районний будинок культури на творчий звіт аматорських колективів Буринщини «Благословенний Буринський мій краю, у колосі й пісні тебе прославляю!».

Це мистецьке свято проводиться у рамках ІІ етапу обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвяченого 30-й річниці незалежності України.

О 13 годині у фоє закладу відкриється виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «З рушником і короваєм вас Буринщина вітає», на якому будуть представлені вироби народних майстрів нашого краю, роботи вихованців будинку дитячої та юнацької творчості, запашні короваї від сільських рад та багато інших цікавинок. Майстри декоративно-ужиткового мистецтва проведуть майстер-класи.

О 14 годині розпочнеться гала-концерт за участю солістів та хорових, вокальних, інструментальних, танцювальних, фольклорних колективів району і міської об’єднаної територіальної громади.

Оргкомітет.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.