Танцювальний колектив «Іnkadance» з Тернів: рік позаду, попереду – нові перемоги

Про прекрасний танцювальний колектив Тернівської ДШМ «Іnkadance», інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) уже неодноразово писав на своїх сторінках.

Зокрема, наприкінці жовтня 2018 року в місті Чернігів відбувся VI Всеукраїнський фестиваль PLANETA DANS FEST. На ньому у номінації соло, сучасна хореографія, стиль танцю контемп виступила учениця Тернівської дитячої школи мистецтв Діана Смертьєва.

Діана виступила прекрасно.

І була нагороджена Диплом та медаллю за зайняте 3 золоте місце.

Після фестивалю викладач, вчитель хореографії Тернівської дитячої школи мистецтв Інна Козьменко-Пліска дала екслюзивне інтерв’ю БіЖ.

Ось такою тоді була бесіда.

–Чернігів зустрів нас тепло та гарно, ми не зіткнулися під час участі ні з якими проблемами, було затишно та привітно, – зауважила в ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БІЖ) викладач, вчитель хореографії Тернівської ДШМ Інна Козьменко-Пліска. – Участь у фестивалі поза межами Недригайлівського району ми брали уперше… Залишилися дуже задоволені, отримали чимало чудових вражень та емоцій. А головне – здобули необхідний досвід – Діана як конкурсантка, і я – як хореограф. Адже – інша сцена, публіка, учасники з різних куточків України…

–Безсумнівно, на таких престижних фестивалях і досвід набувається, а ще й майстерність відшліфовується…

–Так… І ми будемо намагатися брати участь у конкурсах та фестивалях з хореографії у різних вікових категоріях (на нашому відділенні навчаються діти від 5 до 15 років) і різних номінаціях – народний танець, естрада, ВТК та сучасний танець… Недавно ми вирішили створити танцювальний колектив «Іnkadance»…

–Символічна назва… Ваші вихованці не тільки вчаться, а й активні у культурно-мистецьких заходах Тернів, району…

–Діти постійно беруть участь у всіх культурних заходах (святкових концертах). Виконують різні хореографічні постановки (танці) із задоволенням та натхненням…

–Дякую за бесіду. І бажаю Вам і вашим вихованцях нових творчих успіхів. Адже на тернівській землі виросло чимало видатних творчих особистостей, знаних на Сумщині й в Україні. Сподіваюся, що й нинішнє покоління талановитих учнів Тернівської дитячої школи мистецтв продовжить славні справи й традиції попередніх творчих поколінь…

Потім танцювальний колектив «Іnkadance» на Всеукраїнськомуфестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Freedom dance fest 2019», який відбувся в місті Ромни, виборив три перших, три других та два третiх мiсця. Цікаві номери, феєрверк емоцій і танцювального драйву – саме це продемонстрували юні тернівські таланти. І ось нова приємна й радісна новина.

У Полтаві зовсім недавно відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Полтавські візерунки». Про нього детально БіЖ повідав у розділі КУЛЬТУРА. Тернівський «Inkadance» під керівництвом Інни Козьменко виборов друге місце у номінації «Народний танець (змішана категорія)».

Проте, колектив узяв участь і в інших всеукраїнських фестивалях-конкурсах. І на них посідав високі місця.

Так у березні нинішнього року на І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Тенденція», який проходив у м. Суми, у категорії 7-9 років було здобуто дипломи лауреатів IV та ІІІ ступеня у номінації ВТК, а у категорії 13-15 років – диплом лауреата ІІІ ступеня у номінації «Street dance».

Також у травні 2019 року танцівниці з Тернів виступили на Всеукраїнському фестивал-конкурсі хореографічного мистецтва «Freedom» у м. Тростянець.

Солісти колективу – Смертьєва Діана зайняла ІІІ та ІІ місце у номінації «Сучасна хореографія», а Андрейцова Олександра виборола ІІ місце у номінації «Сучасна хореографія».

А наприкінці червня нинішнього року танцювальний колектив «Іnkadance» на обласному фестивалі національно-патріатичного спрямування «Терен-фест» виборов два перших та друге місця.

Безсумнівно, в усіх цих вагомих досягнень найважливіша роль належить керівнику колективу. викладачу, вчителю хореографії Тернівської дитячої школи мистецтв Інні Козьменко.

Адже саме вона вчить своїх вихованців не тільки гармонійно та висопрофесійно танцювати, а й прищеплює вміння боротися й перемагати, йти до найвищих творчих вершин…

Ось що на своїй сторінці в Фейсбуці про колектив написала його керівник Іnna Kozmenko (Інна Козьменко):

«Мій любимий «Inkadance». Вітаю моїх учасників колективу, моїх діток, моїх маленьких, працьовитих, талановитих,юних артистів.... сьогодні Нам виповнився рівно 1 рік. Рівно рік назад ми вперше взяли участь у конкурсі і повернулися додому з перемогою, та остаточною назвою нашого колективу, нашої маленької сім'ї «Inkadance»!

За рік ми взяли участь у Обласному, 4 Всеукраїнських та Міжнародному фестивалях-конкурсах, на яких завжди здобували призові місця.....Про нас знають не тільки в районі та області, але й по всій Україні… Ми можемо, коли хочемо!

Дякую Вам за те, що поряд..., розумієте, стараєтесь, ніколи не здаєтесь,кожен з Вас – це одна малесенька частинка мене.

Разом – Ми Inkadance!

Величезне Дякую, нашим Батькам, завдяки їхній підтримкі , наші діти можуть брати участь у конкурсах по всій Україні, здобувати сценічний досвід, бачити різні міста, а тепер і не тільки України...

Шкода, що кілька учнів нас покинули, але це життя...у кожного свій вибір, який сподіваюсь зроблений обдумано, і правильно....

На початку нас було всього 13 чоловік (1-2 конурс) – на сьогодні нас більше 20 тих, хто здобував, і більше 30 чоловік, хто здобуватиме перемоги у майбутніх конкурсах....з кожним конкурсом нас більше.....

Люблю Вас, і дякую, що Ви у мене є, що Ви мої, мій улюблений «Inkadance»!»

Безсумнівно, попереду в колективу будуть нові успіхи. І він й надалі радуватиме своїх шанувальників та прихильників своєю майстерністю, і приноситиме їм задоволення...

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вітає прекрасний танцювальний колектив «Inkadance» і його керівницю Інну Козьменко з річницею! Бажає нових перемог і вагомих творчих злетів!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.