Краснопільське «Джерело» тепер знають і на Закарпатті…

Селище Невицьке, що в Закарпатській області, приймає друзів в рамках Міжнародного етно фестивалю «Традиції без кордонів».

У заході беруть участь творчі колективи та делегації з України, Польші, Угорщини, Німеччини, Чехії, Словаччини.

Творчі здобутки та традиції Краснопільської ОТГ представляє народний вокальний ансамбль «Джерело» КЗ «Краснопільський палац культури».

Наша делегація єдина хто представляє Схід України, повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці Юрій Яремчук, голова Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.