Буринська бібліотека-переможниця конкурсу «Бібліотека – як сучасний інформаційний центр» отримала дарунок…

Сьогодні, 16 вересня 2019 року, бібліотека Бурині отримала в дарунок аудіокниги та друковані видання від Благодійної організації «Благодійний фонд «Бібліотечна країна» як бібліотека-переможниця конкурсу «Бібліотека – як сучасний інформаційний центр».

Благодійний фонд «Бібліотечна країна започаткував акцію «Подаруй книги рідній бібліотеці».

Мета акції – надати зручний інструмент приватним благодійникам та соціально-відповідальному бізнесу для оновлення фондів бібліотек новими сучасними книгами українських видавництв.

Користувачі та колектив бібліотек Буринської ОТГ щиро вдячні Благодійній організації «Благодійний фонд «Бібліотечна країна» та особисто Люсьєні Шум, виконавчому директору Фонду, за здійснення благодійної діяльності, спрямованої на надання допомоги та сприяння законним інтересам бібліотек України, а також всім партнерам Акції:

Фоліо

Наш формат

Брайт Стар Паблішинг

Саміт-книга

Ранок

Видавництво Анетти Антоненко

Видавництво Основи

Клуб Сімейного Дозвілля

Віват

Час майстрів

Нора друк

Навчальна книга Богдан.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.