У Буринській ОТГ відбулися заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Сьогодні, 23 серпня 2019 року, представники міської ради, її комунальних установ взяли участь в урочистому мітинзі з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, який відбувся в центрі міста біля Алеї пам’яті героїв України та пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, повідомив офіційний сайт Буринськоїміської ради.

У своєму вітальному слові секретар міської ради Володимир Писаний зазначив, що День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців, данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

А День Незалежності України – це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбутнє України. Минуле має вселяти мудрість.

Майбутнє повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень. Він побажав усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

На знак шани та пам’яті по загиблих земляках, які у різні часи відстоювали мир і незалежність своєї та інших держав, учасники заходу на поклали живі квіти до пам’ятних знаків.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.