«Круглий стіл» у Бурині

У виставковій залі Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла Попова відбувся «круглий стіл» з нагоди відзначення 28 ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора. України. Поряд була розміщена фотодокументальна виставка, присвячена історії української державності. На кількох світлинах цієї експозиції відтворені моменти відзначення головних державних свят саме в Бурині.

У роботі «круглого столу» взяли участь керівники району та міста, очільники відділів Буринської районної державної адміністрації та працівники її структурних підрозділів і Буринського районного будинку культури.
Відкрив засідання начальник відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації Микола Дишковець.

Потім історичний екскурс по утвердження української державності провів директор районного краєзнавчого музею ім.П.Попова Микола Кононенко.

Далі тему доповнив виступ наукового співробітника цього музею Віти Гніденко.

Також до присутніх звернулися перший заступник Буринського міського голови Євген Базима та голова районної ради організації ветеранів Ангеліна Кнуренко.

Марина Біркун, керівник художній Буринського районного будинку культури.

Світлина автора.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.