Буринці святкуватимуть День міста

Дійство відбудеться 10 серпня 2019 року на території міського парку та на центральній площі Бурині.

Протягом дня з 8 години відбуватимуться виставка домашніх тварин, змагання з волейболу, міні-футболу, шахів та армреслінгу, виставка творчих робіт буринців, різноманітні конкурси для дітей та дорослих, ігри, майстер-класи, інтерактивні розваги, фотозони, приємна музика та святкова торгівля.

Чарівні мелодії української пісні подарують городянам та гостям міста понад 20 колективів з усієї області – учасники обласного національно-патріотичного свята «Вишивана моя Україна!».

А ввечері відбудеться святкова концертно-розважальна програма за участю солістів і гуртів-учасників відомих телевізійних шоу-програм, яка закінчиться вибуховим світло-піротехнічним шоу та дискотекою, повідомляє офіційний сайт Буринської міської ради.

На світлині: центральна площа міста Буринь – Першотравнева.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.