АНАТОЛІЙ СВИРИД, голова ГО «Серця кіборгів»: «З приємністю відзначив учасниць конкурсу «Найдовша коса – дівоча краса» подарунковими сертифікатами…»

Не втомлюся повторювати, що українські дівчата – найкрасивіші в світі!

Вчора у Недригайлові на святі Купала я ще більше в цьому впевнився.

На хвилину здалося, що поринув крізь віки – туди до слов'ян десь…

Коли дівчата, мов лісові мавки, водили хоровод навкруг вогнища, пускали на воду вінки, гадаючи на судженого, шукали цвіт папороті, купалися, очищаючи душу і тіло…

І знаєте, що найбільше асоціюється у мене із цим магічним святом? – Гарна дівоча коса!

Адже, як красиво, коли дівчина має довге заплетене волосся… Особисто для мене така зачіска є якимось традиційним українським оберегом жіночої долі…

І вчора, знаєте, радів, коли бачив, які дівчата завітали на свято Купала: у вінках, з косами і косичками…

Тому з приємністю відзначив учасниць конкурсу «Найдовша коса – дівоча краса» подарунковими сертифікатами.

Гадаю, що треба частіше проводити такі заходи, а більше того – доносити до молодих дівчат, що коса – то символ дівочої честі, що не завжди треба гнатися за модою і обрізати волосся.

Адже, мабуть, саме коса і робить українок найкрасивішими та найчарівнішими, доповнюючи їхню вроду.

P.S. Ользі Прокопенко (Туристичний кластер «Посулля») дякую, що запросили провести свято разом з вами!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.