У Бурині святкували в ніч на Купала

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) з вечора 6 липня 2019 року і до ночі сьогодні, 7 липня 2019 року, буринці та гості міста на міському пляжі зустрічали ніч на Івана Купала.

Барвистими складовими цього свята на міському пляжі стали театралізована частина, традиційне купальське вогнище, торгові ятки, смачні шашлики, а також гарний настрій, веселий відпочинок та зустріч з друзями.

Купальське дійство з русалками, танком біля Мареноньки, пусканням на воду вінків і кумедними зустрічами із діючими персонажами «Роксолани на новий лад», веселими кумасями, українськими хлопцями та дівчатами гостям свята показали працівники районного будинку культури та учасники зразкових аматорських колективів районного будинку культури: театру (керівник Вікторія Рябоконь), ансамблю танцю «Перлина» (керівник Олена Ларінцева), вокального ансамблю «Шкільні роки» (керівники Наталія Сомова та Світлана Головко).

Пісні глядачам подарували солістки Яна Глова, Дар’я Грома, Дар’я Скакун та вокальний ансамбль «Лана».

А потім біля купальського вогнища присутні розважалися на веселій дискотеці, повідомила читачам інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) Марина Біркун, керівник художній буринського районного будинку культури.

Світлина Марини Біркун.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.