У Бурині відкрито виставку до 100-річчя Державного герба України

Сьогодні, 19 червня 2019 року, в Буринському районному будинку культури розпочала роботу фотодокументальна виставка «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України».

Ця експозиція розроблена Українським інститутом національної пам’яті у співпраці з видавництвом «Родовід» і дає нагоду простежити еволюцію державного символу від часів Русі до сьогодення.

Розміщена вона на 20 банерах та показує важливу роль Тризуба, як символу Української державності та Української Держави, а також знайомить з історичним корінням герба.

Церемонію відкриття розпочав начальник відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації Микола Дишковець.

Потім презентаційну екскурсію провів директор Буринського районного краєзнавчого музею ім. Павла Попова Микола Кононенко.

Експозиція буде відкрита для відвідувачів з 19 по 27 червня 2019 року з 9 до 16 години (крім вихідних).

Вхід вільний.

Марина Біркун, керівник художній Буринського районного будинку культури

Світлина Ілони Ігнатенко, техніка народної аматорської кіно-відеостудії «Формат» Буринського районного будинку культури.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.