З Днем Святої Трійці!

Шановні жителі міста Буринь та Буринського району!

Вітаю Вас з одним з найвеличніших християнських свят – святом Святої Трійці!

Бажаю, щоб Дух Святий надихав всіх Вас на добрі справи, наповнював серця любов'ю до ближніх, дарував кожному бажання виконувати Божу волю, ніс щастя від Бога і впевненість у своїх силах.

І щоб Трійця невпинно висвітлювала всі куточки душі, гріла кожен сантиметр серця, а думки направляла в добре перспективне русло.

І нехай у вірі буде постійна сила, в надіях невтомна радість, а в любові безмірне щастя.

Здоров’я Вам, радості, благополуччя, добробуту й мирного неба!

З повагою,

АРТЕМ САВЧЕНКО, депутат Буринської міської ради, голова Буринської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.