Історична виставка в Бурині: світові імена фотохудожників...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) неодноразово на своїх сторінках розповідав про творчу діяльність відомого фотомитця в світі Миколу Верповського, відому майстриню Ларису Салату та юну талановиту фотохудожницю Любу Баранову з міста Буринь.

І от сьогодні, 12 червня 2019 року, вперше у ново облаштованій виставковій залі Буринського районного краєзнавчого музею відкрилася виставка робіт – учасників Міжнародного Салону Художньої Фотографії «THE BEST of B&W 2019», яка відбулася в травні 2019 року у Києві за сприяння Національної спілки фотохудожників України.

Про неї інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі КУЛЬТУРА.

Зауважимо, що виставка в Бурині стала реальністю завдяки працівникам місцевого музею та кураторам Міжнародного салону художньої фотографії «THE BEST of B&W 2019»: Валерію Лещинському (Україна), Photo artist, creative/art Director в Kyivphotos-Hall 2012, Миколі Верповському (м. Буринь,Україна), Photo artist, Ларисі Салаті (Україна), Photo artist.

Така виставка є історичною для невеликого міста. Адже вона в його історії відбувається вперше.

До слова, в експозиції представлені роботи фотохудожників з України, Ізраїлю, Африки, Італії та Литви.

І назвичайно приємно, що серед учасників фотосалону є наші земляки-буринці – Любов Баранова, Лариса Салата та Nick O'lay (міжнародний бренд-нейм Миколи Верповського).

Як сказав у екслюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) знаменитий фотохудожник, організатор даної виставки Микола Верповський, у експозиції в Бурині представлені кращі роботи багатьох жанрів чорно-білого фото. А серед учасників виставки – є митці із світовими іменами…

І ще про таке. Унікальна виставка чорно-білого фото у виставковій залі Буринського районного краєзнавчого музею триватиме до 1 липня 2019 року…

На світлині: фотомитці з Бурині Микола Верповський та Любов Баранова на фотовиставці біля фотокартини Люби Баранової.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.