Перед маленькими буринцями звітував зразковий аматорський театр

З метою забезпечення повноцінного відпочинку дітей молодшого шкільного віку і вихованців закладів дошкільної освіти, та з метою популяризації творчих здобутків зразкового аматорського театру сьогодні, 12 червня 2019 року, в Буринському районному будинку культури відбувся звітний захід цього театрального колективу, який уже не перший рік очолює Вікторія Рябоконь.

Маленьким глядачам була показана вистава-казка за мотивами твору Павла Морозова «День народження Вовка або хитрий Заєць», до зустрічі з якою присутніх привела ведуча Наталія Сомова.

Також дітлахів розважили виступи юних співачок Настусі Кулик, Катрусі Прядки, Настусі Устинової, Настусі Довгоп’ят і Аріни Лісогор.

А на завершення дійства малюки ще й втнули веселих танців на дискотеці.

Декорації, реквізит, костюми підготувала завідуюча художньою частиною зразкового аматорського театру Світлана Головченко.

А до підготовки цього звітного заходу загалом доклали зусиль усі працівники районного будинку культури.

Марина Біркун, керівник художній Буринського районного будинку культури.

Світлина Ілони Ігнатенко, техніка народної аматорської кіно-відеостудії «Формат» Буринського районного будинку культури.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.