У Конотопі відбувся Відкритий обласний фестиваль-конкурс інструментально-ансамблевого виконавства «Vivat, maestro!»

Ансамбль духових та ударних інструментів «Діксі» дитячої школи мистецтв Бурині (керівник Володимир Осадчий) нагороджений дипломом лауреата І ступеня ВІДКРИТОГО ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ІНСТРУМЕНТАЛЬНО-АНСАМБЛЕВОГО ВИКОНАВСТВА «VIVAT, MAESTRO!», який відбувся в Конотопі...

У Конотопській дитячій музичній школі № 2 відбувся Відкритий обласний фестиваль-конкурс інструментально-ансамблевого виконавства «Vivat, maestro!», повыдомило управлыння культури Сумської обласної державної адміністрації.

Гості та жителі Конотопу мали змогу насолоджуватися шедеврами української та світової музики у виконанні 12 колективів з міст Суми, Конотоп, Шостка, Білопілля, Буринь, смт Липова Долина Сумської області та міста Ніжин Чернігівської області.

У рамках фестивалю-конкурсу пройшов обласний семінар-практикум викладачів мистецьких шкіл області під час якого було представлено методичні розробки, відкриті уроки, сенатські заняття та обговорено ряд актуальних питань розвитку інструментально-ансамблевого мистецтва на Сумщині.

Володарями Гран-прі стали: оркестр народних інструментів комунального закладу «Глухівська школа мистецтв імені Максима Березовського», керівник Михайло Смоленський; дует баяністів у складі Олени Панченко та Владислава Козачинського, інструментальний ансамбль викладачів «Бурлеск», керівник Тетяна Паренаго – Конотопська дитяча музична школа №2, військовий оркестр 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, керівник – військовий диригент, старший лейтенант Євгеній Батура.

Дипломами лауреата І ступеня нагороджені: інструментальний ансамбль у складі Ігоря Давискубова, Олександра Зенченко та Олени Макогон – Шосткінська дитяча школа мистецтв; дует баяністів у складі Наталії Купальної та Сергія Гущі і дует у складі Володимира Самілика (балалайка) та Сергія Гущі (баян) – дитяча школа мистецтв, місто Липова Долина; ансамбль духових та ударних інструментів «Діксі», керівник Володимир Осадчий – Буринська школа мистецтв.

Лауреатами ІІ ступеня стали: камерно-інструментальні ансамблі у складі Діани Кардаш та Поліни Глиняної – Ніжинська дитяча музична школа; В’ячеслава Люліна та Олени Мирошниченко – Шосткінська дитяча музична школа №1; Жанни Сєліної, Олени Олексієнко та Тетяни Устілка – Білопільська музична школа; дуети гітаристів у складі Віани Пальчинської та Катерини Мухи і Анжеліки Удод та Катерини Мухи, керівник Тетяна Литовченко – Сумське вище училище мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського.

Дипломом лауреата ІІІ ступеня нагороджений ансамбль «Вишиванка», керівник Кирило Іванченко – Шосткинська дитяча музична школа №1.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.