Буринь гулятиме 1 червня 2019 року...

Запрошуються діти разом з дорослими на святкові заходи до Міжнародного Дня захисту дітей, які відбудуться 1 червня 2019 року з 10 години на території міського парку.

У програмі: урочисте відкриття спортивного майданчика, турнір з міні-футболу, конкурс малюнків на асфальті, святковий концерт за участю дитячих творчих колективів та солістів, наукове кріо-шоу, ростові ляльки, безкоштовний аквагрим, дитячі атракціони, святкова торгівля.

А з 20 години - святкова дискотека з розіграшами призів та веселими конкурсами.

Про все це повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

На світлині: Буринський міський Павловський парк наприкінці травня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.