ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради: «Щиро вдячна матерям, бо саме від вашої рушійної сили залежить майбутнє нашої області та країни»

До Міжнародного дня сім’ї в Сумській обласній філармонії за участі керівництва області та духовенства відбулося свято «Щаслива родина – міцна Україна», повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

На Сумщині проживає майже 5 тисяч багатодітних сімей, а почесне звання «Мати-героїня» мають близько 3 тисяч жінок.

У вітальному слові заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко згадала і про День матері, який Україна відзначила 12 травня 2019 року.

«Щиро вдячна матерям, бо саме від вашої рушійної сили залежить майбутнє нашої області та країни», – підкреслила Тетяна Головко.

У святковій атмосфері за відповідальне виконання батьківських обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення Дня матері і Міжнародного дня сім’ї Тетяна Головко вручила подяки Сумської обласної ради Людмилі та Михайлу Порсовим, Валентині та Миколі Швачичам, Олександрі Пироговій та Миколі Черепову.

Вона наголосила, що головним завданням державної політики з питань сім’ї є поліпшення рівня життя сімей та відновлення сімейних цінностей.

Перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим Акпєров зазначив, що це свято стосується кожного, бо все починається саме з родини.

Він подякував матерям, чиї діти захищають нашу країну на сході, за виховання самовідданих та героїчних воїнів. «Найбільший університет життя – це сім’я, і якщо вона буде міцною, то такою буде і наша країна», – зазначив Преосвященнійший Мефодій, єпископ Сумський і Охтирський ПЦУ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.