Танцівниці з Бурині перемогли на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірковий шанс»…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА розповідав, що за останні кілька місяців танцювальний колектив «Магія» (творчий керівник Оксана Кирієнко) Буринської ДШМ повертається з всеукраїнських та обласних фестивалів-конкурсів з перемогами.

І ось знову нова перемога…

У місті Суми відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс».

На ньому справжніми зірками сяяли танцівниці колективу «Магія» (творчий керівник Оксана Кирієнко). Вони й здобули перше місце на конкурсі.

Два інші танцювальні колективи з Буринської ДШМ теж виступили прекрасно.

Другі місця у своїх категоріях посіли танцівниці колективів «Феєрія» (творчий керівник Яна Яцун) та «Браво» (творчий керівник Валентина Бондаренко).

До слова, Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс» відбувся вже вшосте. Він представляє собою дводенний марафон майстрів вокалу, інструменталістів, театрального та музичного жанрів.

Другий день цілком присвячений хореографічним колективам, що з`їхалися з усієї України.

Фестиваль організований за підтримки та партнерства ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга», продюсерським Центром та студією звукозапису заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха «DS SOUND», ГО «Сузір`я молоді та юних талантів», відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Сумської міської ради, відділу культури та туризму Сумської міської ради.

Тим цінніші успіхи талановитих танцювальниць з Бурині та їх керівників у такому престижному й популярному фестивалі-конкурсі…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.