Дітвора підписала прапор України з побажаннями словацьким друзям…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вже неодноразово розповідав про те, що АНАТОЛІЙ СВИРИД та очолювана ним громадська організація «Серця кіборгів», опікуються дітками, батьки яких загинули в зоні АТО, захищаючи цілісність та незалежність рідної України...

У весняні дні їх гостинно приймав спеціальний санаторій канцелярії Національної Ради Словацької Республіки «Часта Паперничка» у місті Часта.

До слова, у Словаччині відпочили 43 дітей із Сумщини, міст Новоград-Волинського, Житомира, Києва, Дніпра, Харкова, Горішніх Плавнів.

І ця поїздка стада результатом особистої зустрічі Анатолія Свирида з Мареком Шафіним, Надзвичайним і Повноважним послом Словацької Республіки в Україні.

«Наші дні перебування в «Часта Паперничка» запам’ятаються не лише дітям, а й супроводжуючим та усьому персоналу пансіонату, які так полюбили та прониклися турботою про дітей, що навіть плакали під час прощання та не хотіли відпускати один одного з обіймів.

Адже наша українська група протягом 10 днів відпочинку влаштовувала флеш-моби, квести, спортивні розваги, творчі заняття з малювання, екскурсії , кіно, дискотеки.

На згадку про себе – дітвора підписала прапор України з побажаннями нашим словацьким друзям, які вже наступного року хочуть побачити наших дітей знову!», – повідомила Громадська організація «Серця кіборгів».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.