ТЕТЯНА ГОЛОВКО: «Зустрінемо це свято з відкритою душею і чистим серцем…»

Шановні жителі Сумщини!

Цього світлого дня Христового Воскресіння ми згадуємо подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом.

Цього дня ми, як ніколи, виходимо далеко за межі земного життя та духовно наближаємося до Творця.

Вірю в те, що сила Воскресіння Господнього допоможе нам пережити всі негаразди, забути образи.

Тож нехай передзвін великодніх дзвонів, наповнить Ваші серця радістю та теплом, принесе вашим родинам лише благі вісті, мир, злагоду та добробут на довгії літа.

Давайте зустрінемо це свято з відкритою душею і чистим серцем…

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

ТЕТЯНА ГОЛОВКО, заступник голови Сумської обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.