Вербна неділя у Бурині

Вхід Господній в Єрусалим – це перехідне двунадесяте свято, тобто, одне із головних християнських свят, у які ми згадуємо ключові події новозавітної історії.

Він завжди святкується в неділю, що передує Великодню.

Слідує відразу за Лазаревої суботою, ці свята тісно пов’язані між собою.

У народі це свято називають Вербною неділею.

Віруючі приходять до храмів з гілочками і цілими букетами верби.

Священик освячує верби в суботу на всеношній, і в неділю після Божественної літургії.

У Бурині теж відбулося святкування Входу Господнього в Єрусалим – Вербної неділі.

Освячення гілок верби здійснив настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей отець Димитрій.

До слова, у Вербну неділю вербою б’ють дітей, щоб росли здорові, веселі і багаті, примовляючи при цьому: «Не я б’ю – верба б’є, За тиждень – Великдень, Недалечко –червоне яєчко!

Світлина Івана Житника.

PS: Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вітає читачів з святом Входу Господнього в Єрусалим – Вербної неділі! Бажає всім здоров'я, щастя, благополуччя, удачі, мирного неба та ясного сонця!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.