У Бурині малеча зустрілася з Дідом Морозом

Сьогодны, 27 грудня 2018 року, в Бурині, у приміщенні Будинку ради, Буринська районна державна адміністрація спільно з Буринським районним будинком культури організували новорічну зустріч малечі з Дідом Морозом (Андрій Козирь) та Снігуронькою (Наталія Сомова).

І стала б вона святковою від самого початку, якби веселощам не намагалася завадити Злюка (Марина Біркун).

Але в новоріччя трапляються лише приємні дива.

Тож підступні плани із викраденням мішка з подарунками та новорічної ялинки зазнали повного фіаско.

І довелося негативному персонажу перевиховатися та на підтвердження своєї гарної поведінки запросити дітлахів на веселі ігри та конкурси.

Потім всі гуртом водили хороводи, читали віршики.

А Дідусь Мороз та Снігуронька робили смачні подарунки маленьким учасникам цього костюмованого дійства.

Свято запам’яталося радісними дитячими личками, різнобарв’ям новорічних костюмів, веселими іграми, смаколиками та іграшками від головних новорічних персонажів і хороводами біля прикрашеної лісової красуні.

Олена Ларінцева, провідний методист районного будинку культури.

Світлина Марини Біркун.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.