Микола Верповський, відомий фотохудожник з Бурині, візьме участь у Міжнародному Салоні художньої фотографії

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО розповідав, що 14 грудня 2018 року о 20 годині на телеканалі СТБ відбулося реаліті-шоу «Цієї миті рік потому» за участі відомого фотохудожника з міста Буринь Миколи Верповського.

Ця передача про його благодійний проект.

Як првідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі КУЛЬТУРА, Микола Верповський з міста Буринь, відомий фотохудожник в Україні та світі, започаткував та реалізував благодійний проект – видав настільний календар на наступний 2019 рік з власними світлинами, на яких - подружні пари, що багато років прожили в щасливому шлюбі, серед них – і наші буринці. Календар має назву «Кохання не старіє і не вмирає».

Кошти від реалізації тиражу календаря він віддав на лікування онкохворій дівчині, котру не так давно показували на одному з центральних телеканалів.

І от нова непересічна новина.

З 22 грудня 2018 року по 13 січня 2019 року у Києві відбудеться Міжнародний Салон художньої фотографії «ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ».

Серед учасників Салону і Микола Верповський з міста Буринь.

Відкриття дійства заплановано на 17 годину у суботу, 22 грудня 2018 року, у місті Києві в Центральному будинку художника на 4 поверсі, що на вулиці Січових Стрільців, 1-5.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.