У Бурині відбулося театралізоване дійство

Сьогодні, 19 грудня 2018 року, Буринський районний будинок культури запросив дітлахів на театралізоване свято «Любий отче Миколаю, ти прийшов до нас із раю».

Разом з юними глядачами Миколая чекали різні казкові герої, янголята та, задіяні у театралізації, школярі.

На сцені сталося багато подій, аж поки Святий отець Миколай зміг прийти на гостину до маленьких буринців.

Тож зала вибухнула оплесками, коли улюбленець малюків і дорослих вийшов до глядачів, аби надіслати їм благословення та побажати Божої благодаті.

Також глядачі мали змогу насолодитися виступами юних солістів: Софійки Федоненко, Аринки Лісогор, Вероніки Головко, Катюші Прядко, Настусі Устинової, Ані Романенко та Настусі Кулик.

Бурхливі оплески отримали зразковий аматорський ансамбль танцю «Перлина» районного будинку культури (керівник Олена Ларінцева), хореографічний колектив «Ритм» дитячої школи мистецтв (керівник Валентина Бондаренко) та хореографічний колектив «Магія» дитячої школи мистецтв (керівник Оксана Кірієнко).

Уперше на сцені, і доволі успішно, дебютували учасники підготовчої групи фольклорного колективу «Співаночка» районного будинку культури (керівник Катерина Ігнатенко).

Влаштували зустріч з Миколаєм зразковий аматорський театр (керівник Вікторія Рябоконь) і творчий колектив районного будинку культури.

Цей творчий проект було створено за фінансової підтримки відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації (начальник Микола Дишковець) та сектору з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації (завідувач Олексій Яровий).

Марина Біркун, художній керівник Буринського районного будинку культури.

Світлина техніка народної аматорської кіновідеостудії «Формат» Ілони Ігнатенко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.