Шановні жителі міста Буринь та Буринського району, з Днем Святого Миколая!

День Святого Миколая – це свято дітей та світлих душ.

Микола Чудотворець, в першу чергу, думає та турбується про них.

І діти вірять йому, і радіють його подарункам.

Хоча й дорослі вірять у добрі дива, які відбуваються у День Святого Миколая.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших починаннях, радості і безхмарного святлого, чистого й мирного неба!

Нехай у Ваших оселях панують добро і спокій, затишок і благополуччя!

Нехай Всевишній завжди оберігає Вас, оточуючи теплом і ласкою!

Зі святом!

З повагою,

АРТЕМ САВЧЕНКО, депутат Буринської міської ради, голова Буринської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.