Буринь святкує День міста

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі КУЛЬТУРА, сьогодні, 11 серпня 2018 року, наша рідна Буринь, наше маленьке, але таке дороге серцю, місто відзначає свою чергову річницю народження.

Як повідомила порталу Марина Біркун, художній керівник Буринського районного будинку культури, заклад також долучився до святкування.

Юні дарування районної сцени взяли участь у концерті, який відбувався у Павловському міському парку відпочинку.

Свої співочі таланти дарували рідному місту учасниці студії «Золота нота» під керівництвом Наталії ГанькіноїНастуся Устинова, Вероніка Головко, Настуся Кулик, Софійка Федоненко, Маргарита Смолянінова та учасниця зразкового аматорського ансамблю «Шкільні роки» під керівництвом Яни Сірої – Настуся Максименко.

Веселі пісні у виконанні дівчаток нагороджувалися схвальними оплесками, а юні глядачі ще й підтанцьовували біля сцени разом з аніматорами.

Світлина Марини Біркун.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.