У Бурині відбудуться дійства з нагоди відзначення Дня молоді

23 червня 2018 року о 20 годині на центральній площі міста Буринь розпочнеться масове гуляння з нагоди відзначення Дня молоді.

Перед буринцями та гостями міста з цікавою насиченою концертною програмою виступить «Творческий союз «ЛюДи»» з м.Суми.

Артисти з обласного центру подарують присутнім веселі та ліричні, народні та естрадні пісні, сюжетні танці, чудові музичні твори, виконані на акордеоні та перлини оригінального жанру.

Творчий союз «ЛюДи» запрошує святкувати День молоді разом.

Городяни зможуть гарно відпочити, потанцювати, зустрітися з друзями та знайомими, відвідати різноманітні страви, які запропонують торгові заклади.

Тут пануватиме атмосфера справжнього свята, молодості, драйву, позитиву і толерантності!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.