Буринці завжди танцюють переможно

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що у Сумах відбувся III-й Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс «Танцююча нація».

Танцювальний колектив «Магія» Буринської дитячої школи мистецтв під керівництвом Оксани Кирієнко (на світлині) зайняв перше місце у номінації «Сюжетний танець».

І ось знову приємна нова надійшла до Бурині.

«У нас знову перемога!!! Сьогодні відбувся у м.Суми Міжрегіоннальний відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», де наші дітки знову зайняли 1 місце!!! Вітаємо!!!», – повідомила Аня Шевелєва на своїй сторінці в facebook.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.