У Бурині «плаче» сніг…

Здається, справжня весна, на яку так довго всі чекали, нарешті вирішила – зеленіти навколо все повинно, а не виблискувати на сонці сніг.

І сніг «заплакав»…

І за кілька днів із заметів – лишилися тільки невеличкі його купки в місті Буринь,зокрема, й у Новоселівському житловому кварталі.

Останні «подиху» снігу вирішив зафіксувати сьогодні зранку, 06 квітня 2018 року, – для історії.

А під вечір його вже майже не стало – потанув до мізерної кількості…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.