Дві дороги, які пролягають через територію БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ, планується відремонтувати в 2022 році…

За інформацією, Службою автомобільних доріг у Сумській області проведено два тендери щодо ремонту доріг державної власності, які проходять через БУРИНСЬКУ МІСЬКУ ОТГ...

Проєкти на їх ремонт виготовлені на умовах співфінансування з бюджету БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. Тобто, за кошти платників податків до місцевої казни.

Проєктами передбачено проведення поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення та Т-19-19 Буринь-Воскресенка-Суховерхівка-Терни.

Ремонт шляху Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове – це ділянки від міської вулиці Чкалова до села Степанівка, а також від вулиці Першотравневої (магазин «Венеція») до повороту на вулицю Привокзальна.

Ремонт шляху Т-19-19 Буринь-Воскресенка-Суховерхівка-Терни – від повороту на село Воскресенка до межі Буринської міської ОТГ у селі Суховерхівка. Довжина ремонту дороги складе приблизно 19 кілометрів.

Перемогу в тендері на виконання ремонтних робіт отримали ТОВ «Автомагістраль-Південь» та ТОВ «РОАД КОНСТРАКШН».

Роботи на цих ділянках повинні розпочатися в наступному 2022 році. Звісно ж, коли буде відповідне фінансування…

Зауважимо, що частина дороги Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове за сприяння народного депутата України МАКСИМА ГУЗЕНКА була відремонтована в 2020 році…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/6485-ivan-riabokon-silskyi-holova-s-sloboda-nashi-zvernennia-pro-remont-vshchent-rozbytoi-dorohy-konotop-sumy-prynesly-pozytyvnyi-rezultat

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.