Так і не завершився розпіарений ремонт прибудинкової доріжки в Новоселівському житловому кварталі міста Буринь

Вірніше, він так і не завершився (на світлині).

Поруч будинків 9 та 9-Б, до слова, на доріжках, де не було не те що ям, а й вибоїн, Буринська рада на чолі з Віктором Ладухою вирішили попіаритися – поклавши кілька сантиметровий шар асфальту на нормальні асфальтовані доріжки.

Зроблено це було досить швидко.

Проте, як пояснили жителям будинків, повністю завершити ремонт не вистачило асфальту…

Та справа, мабуть, не в цьому.

Бо на ділянках, які не завершено ремонтувати, потрібно було закладати основу, а подальші роботи вести відповідно технології (на світлині).

Безсумнівно, на це потрібний час.

А вибори вже не за горами, а вже – на порозі.

Тому було зроблено піарне відео начебто ремонту, виставлене в Інтернет.

А доріжки так і залишилася не доремонтованою…

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.