Ремонт дороги Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове, який ведеться в місті Буринь, практично завершено…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках регулярно й детально розповідав про ремонт загальнодержавної дороги Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове...

Ця дорога загальнодержавного значення була включена в нинішньому 2020 році до державної програми «Велике будівництво».

Генпідрядником її ремонту є ТОВ «РОАД КОНСТРАКШН», яке входить до RGМ group.

І практично на ділянці 560 метрів – від церкви до заправочної станції – ремонт вже завершено.

Зауважимо, що вагомий доробок у ремонт вщент розбитого шляху Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове вніс сільський голова с.Слобода Іван Рябоконь.

Безперечно, його регулярні звернення до різних відповідних інстанцій принесли позитивний і такий бажаний результат – ремонт дороги державного значення Конотоп-Буринь-Чумакове завершується…

А щоб ця дорога була включена в 2020 році до державної програми «Велике будівництво» чимало зусиль доклав Максим Гузенко, депутат Верховної Ради України по мажоритарному округу №161 від політичної партії «Слуга народу». До складу виборчого округу також входять Буринський район і місто Буринь.

На світлині: ось так виглядає відремонтована 560-метрова ділянка на вулиці Незалежності сьогодні, 24 вересня 2020 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.