Шлях Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове нині реально ремонтується, а розпіарена дорога по вулиці Шевченка в місті Буринь так і залишилася не доремонтованою…

Щодо вулиці Шевченка в місті Буринь, і ремонт якої перед виборами до місцевих органів самоврядування, котрі, як відомо відбудуться 25 жовтня 2020 року, був розпіарений до незбагненних вершин всіма медійними інформресурсами, що підконтрольні Буринському міському голові Віктору Ладусі, то вона так і залишилася не доремонтованою….

Про це в соцмережах повідомляють жителі цієї вулиці.

Інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ЕКОНОМІКА постійно розповідав, що в місті Буринь нині триває ремонт дороги державного значення Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове...

Чимало також вже зроблено на ділянці від міста Буринь у напрямі до міста Конотоп.

За відповідною технологією, спочатку вкладається десятисантиметровий шар крупнозернистого асфальту, а наступний шар – 5 сантиметровий дрібнозернистий асфальт. Там, де були суттєві нерівності, вкладається вирівнювальний шар асфальту до 3,5 сантиметра.

Така технологія повинна б забезпечити міцність дороги, звичайно ж, при належній її експлуатації, від 10 років і більше.

Триває також реальний ремонт і на вулицях Першотравневій та Незалежності (на окремо визначених ділянках).

До слова, на вулиці Незалежності, неподалік Привокзальної площі замінюються старі бордюри на нові (на світлині).

Відзначимо, що вагомий доробок у ремонт вщент розбитого шляху Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове вніс і сільський голова с.Слобода Іван Рябоконь.

Безсумнівно, його регулярні звернення до різних відповідних інстанцій принесли позитивний і такий бажаний результат – ремонт дороги державного значення Конотоп-Буринь-Чумакове продовжується…

Повідомляємо, що генпідрядником ремонту дороги Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове є ТОВ «РОАД КОНСТРАКШН», яке входить до RGМ group.

А дана дорога включена в загальнодержавну програму «Велике будівництво», яку ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.