У Бурині продовжується ремонт дороги державного значення Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове

Інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ЕКОНОМІКА розповідав, що в місті Буринь розпочався ремонт дороги державного значення Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове...

Сьогодні, 12 вересня 2020 року, на вулиці Незалежності, неподалік Привокзальної площі вже замінено старі бордюри на нові.

А починаючи від переходу до Привокзальної площі і до колишньої нафтобази, ведуться безпосередньо ремонтні роботи на дорозі (на світлині).

До слова, на цій ділянці ремонт повинен бути зроблений на 560 метрах.

Також тривають ремонтні дороги і на вулиці Першотравневій (від автозупинку біля вулиці Чкалова до крамниці «Гастрономчик») – всього 967 метрів.

Відзначимо, щоб ця дорога була включена в нинішньому році до державної програми «Велике будівництво» чимало зусиль доклав Максим Гузенко, депутат Верховної Ради України по мажоритарному округу №161 від політичної партії «Слуга народу», до складу якого входять і Буринський район, і місто Буринь.

Також чималий доробок в цю справу вніс і сільський голова с.Слобода Іван Рябоконь.

Зокрема, його звернення в різні відповідні інстанції принесли позитивний результат – ремонт дороги державного значення Т-19-10 Конотоп-Буринь-Чумакове триває…

Ремонтні роботи на дорозі ведуться до пізнього вечора.

Генпідрядником ремонту даного шляху є ТОВ «РОАД КОН-СТРАКШН», котре входить до RGV group.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.