Дмитро Разумков, голова Верховної ради України, відвідує Сумщину

Під час робочої поїздки Дмитро Разумков, голова Верховної Ради України, відвідає акціонерне товариство «Технологія» у Сумах, де ознайомиться з діяльністю підприємства.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з групою народних депутатів уже відвідали центр крові компанії Biopharma в Сумах.

Делегація ознайомилась з унікальним досвідом з розвитку донорського руху, проінспектувала роботу однієї з найкращих лабораторій в службі крові України.

Сумський центр Biopharma Plasma вже понад 6 років працює за системою державно-приватного партнерства та міжнародними стандартами роботи. Це єдиний центр в Україні, що сертифіковано за системою GMP.

Він також завітає до підприємства ТОВ «Молоко Вітчизни», що в Конотопському районі.

Господарство є вітчизняним виробником молока з міцними потужностями виробництва.

До слова, товариство нараховує три молочно-товарні ферми в межах Сумської області.

І кожна з них має сучасне обладнання з інноваційним програмним забезпеченням, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.