Чи будуть коли-небудь сучасні дороги на території Буринської ОТГ?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ЕКОНОМІКА в матеріалі «Чому в Кобеляцькому районі сучасні дороги, а на Буринщині тільки напрямки?», повідав про дуже суттєву різницю в дорогах, які нині є в Кобиляцькому районі, що на Полтавщині, і на Буринщині, яка розташована на Сумщині…

Даний матеріал викликав значний інтерес у читачів БіЖ.

І більшість з них задають запитання «Чи будуть коли-небудь такі дороги в Буринській ОТГ?»

Мова вже не йде про Буринський район, який незабаром перестане існувати.

Вся повнота влади перейде до керівників Буринської об’єднананої територіальної громади, до якої будуть приєднані й нові сільські ради.

На чолі громади є голова, якого обиратимуть жителі даної громади.

Нагадаємо, що вибори голови та депутатів Буринської міської ради відбудуться 31 жовтня 2020 року.

…А дороги?

Нині вони, при нинішній владі, розбиті вщент…

… А в Кобеляцькій громаді будуються сучасні дороги.

І будуються вони цілодобово…

Світлини Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.