Біля міського садка №2, де нині розташовується управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради, поклали асфальт

«Ще вчора у Буринському закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Джерельце» велися підготовчі роботи до асфальтування території закладу, а вже сьогодні можна побачити якісне дорожнє покриття», – повідомив на своїй сторінці та виклав світлини офіційний сайт Буринської міської ради.

Звичайно, це добре.

Та в приміщенні дитсадка розмістилося ще й управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Зрозуміло, що це порушення.

Правда, тепер управлінню можна перебратися до приміщення Буринського міського садка №3.

Адже саме при сприянні даного управління садок і було ліквідовано…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.