Не стало відомої на Сумщині людини – Євгена Чернова

Сьогодні, 18 квітня 2020 року, раптово у своєму кабінеті помер директор КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс» Чернов Євген Дмитрович.

Причина смерті встановлюється.

Євген Чернов народився 28 травня 1950 року в місті Куйбишеві (Росія).

Після закінчення Куйбишевського політехнічного інституту за спеціальністю «Хімія і технологія високомолекулярних сполук» у 1976 році почав трудову діяльність майстром Шосткинського казенного заводу «Зірка».

З 1983 року продовжив свій трудовий шлях на казенному заводі «Імпульс».

Євген Дмитрович, набуваючи досвіду управлінця, пізнаючи виробництво, піднімався по службових сходах: майстер, старший майстер, заступник начальника цеху, начальник двох основних цехів, заступник начальника ПДО (планово-диспетчерський відділ).

З 1997 року – помічник директора з питань збуту й експортно-імпортних операцій, заступник директора з комерційних питань, перший заступник директора.

У квітні 2001 року був призначений директором заводу «Імпульс».

Незважаючи на економічні труднощі, в основному завдяки вмілому керівництву, заводу вдалося зберегти свій потенціал.

За випуск високоякісної та конкурентоспроможної продукції «ШКЗ «Імпульс» двічі визнавався переможцем міжнародного конкурсу «Золоті торгові марки» (2003 і 2004), нагороджений знаком якості «Вища проба», є постійним переможцем Всеукраїнського конкурсу якості «Сто кращих товарів України», а також відзначений міжнародним призом «Європейська якість».

Євген Чернов нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів.

Євген Дмитрович завжди дуже багато і напружено працював.

Він був найдовше директором КЗ «Імпульс».

Користувався у колег і городян заслуженим авторитетом і повагою.

Це непоправна втрата для підприємства і міста в цілому, пише shostka-news.com.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.